Tlmočnícka technika

Tlmočnícka technika sa využíva najmä pri simultánnom tlmočení. Pozostáva z mikrofónov, kabín, bezdrôtových slúchadiel, technický pult pre obsluhu, projektor na prezentáciu.

Sme pripravení zariadiť vaše tlmočenie do najmenších detailov. Nemusíte sa viac trápiť! Všetko potrebné a hladký priebeh vášho stretnutia či konferencie s radosťou zariadime.

Dohodneme si s vami presný priebeh tlmočenia a naplánujeme za vás všetko tak, aby ste nemali žiadne starosti. Náš vyškolený tím si hravo poradí so samotnou inštaláciou všetkých potrebných zariadení k tlmočeniu. Ozvučíme miestnosť, postavíme kabínky k vašej spokojnosti.

Aká je cena tlmočníckej techniky pri simultánnom tlmočení?

  • tlmočnícka kabínka+ technika 1 ks:  80 € / 1 deň
  • bezdrôtový mikrofón 1 ks:  30 € / 1 deň
  • bezdrôtové slúchadlá 1 ks:  2,50 € / 1 deň
  • ozvučenie miestnosti:  40 €
  • technik:  70 €
  • doprava a logistika:  20 €

Ostatnú tlmočnícku techniku a konkrétne tlmočenie Vám radi naceníme na nrv@nrv.sk alebo nám zanechajte odkaz nižšie v chatovacom okne a my sa vám ozveme.

Získajte ZĽAVY a jedinečný prístup ku skvelým informáciám

Získajte ZĽAVY a jedinečný prístup ku skvelým informáciám

Výnimočné návody, tipy, triky, postupy a ZĽAVY si určite zamilujete. Všetko úplne zadarmo. Stačí, ak vpravo vyplníte svoj email.

ĎAKUJEME! Úspešne ste sa zaregistrovali na odber nových inšpirácií, rád a tipov. Odteraz Vám budeme raz za čas posielať návody, tipy a rady zo sveta jazykov. Team NRV Translation

Leave A Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *