Informačné technológie a software preklady

Agentúra NRV Translation kladie dôraz na neustále sa napredovanie svojich prekladateľov.  Z tohto dôvodu sa prekladatelia pravidelne zdokonaľujú v oblasti IT a používajú najnovšie prekladateľské softvéry ako napr. Trados, Wordfast, Memo Q alebo Idiom.

Ide o prekladateľské softvéry, kde sa ukladajú jednotlivé preklady a odborné výrazy tak, aby boli v budúcnosti opäť použiteľné. Slúžia k tomu dokonalé CAT nástroje.

Šetria v prvom rade čas strávený s prekladom a uľahčujú samotnú prácu pri rozsiahlejších projektoch, na ktorých môžu pracovať naraz viacerí prekladatelia.

V neposlednom rade sa softvéry a informačné technológie v dnešnom rýchlo vyvýjajúcom  sa svete prispôsobujú a zdokonaľujú – lokalizujú jazyku danej krajiny, kde sa berú do úvahy aj kultúrne a zvykové aspekty. Pri lokalizácii treba myslieť na spomenuté náležitosti. Naši projektoví manažéri a prekladatelia úzko spolupracujú a sledujú aktuálne kultúrne zmeny, ktoré sú zapracovávané podľa želaní klienta.

 Z akých jazykov IT & software preklady zabezpečujeme?           

anglický, nemecký, francúzsky, maďarský, taliansky, ruský, ukrajinský, bieloruský, poľský, holandský, španielsky, chorvátsky, srbský, slovinský, grécky, portugalský, nórsky, švédsky, dánsky, fínsky, čínsky, japonský, vietnamský, thajský, kórejský, macedónsky, latinský, hebrejský, rumunský, arabský, turecký, slovenský, český, arménsky, perzský a iné

Ak potrebujete zistiť približnú cenu prekladu kliknite tu.

Presnú cenovú kalkuláciu zistíte, keď nás budete kontaktovať.

Ak máte nejakú otázku, radi ju zodpovieme na čísle +421 0 915 058 636

 

Získajte ZĽAVY a jedinečný prístup ku skvelým informáciám

Získajte ZĽAVY a jedinečný prístup ku skvelým informáciám

Výnimočné návody, tipy, triky, postupy a ZĽAVY si určite zamilujete. Všetko úplne zadarmo. Stačí, ak vpravo vyplníte svoj email.

ĎAKUJEME! Úspešne ste sa zaregistrovali na odber nových inšpirácií, rád a tipov. Odteraz Vám budeme raz za čas posielať návody, tipy a rady zo sveta jazykov. Team NRV Translation

Leave A Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *