Agentúra NRV Translation kladie dôraz na neustále sa napredovanie svojich prekladateľov.  Z tohto dôvodu sa prekladatelia pravidelne zdokonaľujú v oblasti IT a používajú najnovšie prekladateľské softvéry ako napr. Trados, Wordfast, Memo Q alebo Idiom.

Ide o prekladateľské softvéry, kde sa ukladajú jednotlivé preklady a odborné výrazy tak, aby boli v budúcnosti opäť použiteľné. Slúžia k tomu dokonalé CAT nástroje.

Šetria v prvom rade čas strávený s prekladom a uľahčujú samotnú prácu pri rozsiahlejších projektoch, na ktorých môžu pracovať naraz viacerí prekladatelia.

V neposlednom rade sa softvéry a informačné technológie v dnešnom rýchlo vyvýjajúcom  sa svete prispôsobujú a zdokonaľujú – lokalizujú jazyku danej krajiny, kde sa berú do úvahy aj kultúrne a zvykové aspekty. Pri lokalizácii treba myslieť na spomenuté náležitosti. Naši projektoví manažéri a prekladatelia úzko spolupracujú a sledujú aktuálne kultúrne zmeny, ktoré sú zapracovávané podľa želaní klienta.

 Z akých jazykov IT & software preklady zabezpečujeme?           

anglický, nemecký, francúzsky, maďarský, taliansky, ruský, ukrajinský, bieloruský, poľský, holandský, španielsky, chorvátsky, srbský, slovinský, grécky, portugalský, nórsky, švédsky, dánsky, fínsky, čínsky, japonský, vietnamský, thajský, kórejský, macedónsky, latinský, hebrejský, rumunský, arabský, turecký, slovenský, český, arménsky, perzský a iné

Ak potrebujete zistiť približnú cenu prekladu kliknite tu.

Presnú cenovú kalkuláciu zistíte, keď nás budete kontaktovať.

Ak máte nejakú otázku, radi ju zodpovieme na čísle +421 0 915 058 636

Janka Roth
4. Apríl, 2024.
Maximálna spokojnosť, rýchle jednanie, flexibilita, maximálna ústretovosť , som veľmi spokojná a môžem len odporúčať. A ešte raz veľmi pekne ďakujem.
Namrata Jaykhedkar
2. Apríl, 2024.
Quick response
Svitlana Pushkash
25. Marec, 2024.
Som veľmi spokojná prácou prekladateľskej agentúry. Preklady boli vždy presné a včasné, a spolupráca bola veľmi príjemná. Ďakujem za profesionalitu.
Administrativna Podpora
15. Marec, 2024.
Super pohodlné služby, rýchlo vybavené, v rôznych jazykoch s certifikáciou prekladov.
Viktória Kajošová
12. Marec, 2024.
Rýchlosť blesku úžasná cena. Odporúčame všetkými 10! úžasný prístup ďakujeme moc
Tomas Bucko
5. Marec, 2024.
Služieb NRV Translation som využil opakovane (úradné preklady z nemčiny) a zatiaľ vždy som sa stretol s ústretovosťou, rýchlym jednaním, kvalitne odvedenou prácou a férovými cenami. Rozhodne odporúčam!
Dusan Jovanovic
3. Marec, 2024.
Top
Александр Белаш
1. Marec, 2024.
Bolo to rýchlo, a celkom dobre, spokojný som . Ďakujem pekne

 

Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *