web stránkaPreložíme vám firemnú alebo súkromnú webstránku podľa vašich predstáv do všetkých svetových jazykov. Váš web môžete prezentovať po celom svete a budú mu rozumieť všetci!

Preklady a lokalizácie vám dokážu prilákať väčšie množstvo klientov na vaše firemné stránky, najmä ak máte odberateľov zo zahraničia. Dobre pripravené SEO (optimalizácia pre vyhľadávače) spolu s prekladom PPC kampaní  vám tak zaručí jednak vyššie umiestnenie na Googli a tým aj väčšiu návštevnosť predajných (e-shop) alebo prezentačných web stránok. Všetko vám zariadime vďaka našim skúseným rodeným hovoriacim -native speakrom.

Stačí ak nám pošlete link na váš web a my vám podľa dohody vypracujeme preklady podľa jednotlivých sekcií do wordu alebo vami požadovaného formátu.

Vďaka nášmu certifikátu Magnetický web, vám radi poradíme čo by ste ešte mohli vylepšiť na svojich webových stránkach, aby dokonalejšie plnili funkciu a mali ste viac zákazníkov a návštevníkov. Úvodnú konzultáciu máte u nás zdarma.certifikat magneticky web

Na cene prekladu vášho webu sa vieme dohodnúť aj paušálne, nemusia sa brať do úvahy len normostrany. Môže to byť výhodné, najmä ak máte veľa textu umiestneného na stránkach.

Do akých jazykov web stránky preložíme?         

anglický, nemecký, francúzsky, maďarský, taliansky, ruský, ukrajinský, bieloruský, poľský, holandský, španielsky, chorvátsky, srbský, slovinský, grécky, portugalský, nórsky, švédsky, dánsky, fínsky, čínsky, japonský, vietnamský, thajský, kórejský, macedónsky, latinský, hebrejský, rumunský, arabský, turecký, slovenský, český, arménsky, perzský a iné

Ak potrebujete zistiť približnú cenu prekladu kliknite tu.

Presnú cenovú kalkuláciu zistíte, keď nás budete kontaktovať.

Ak máte nejakú otázku, radi ju zodpovieme na čísle +421 915 058 636

Jana Kiselová
1. Jún, 2023.
Prijemna komunikacia a profesionalny pristup. Potrebovala som prelozit diplom z Cestiny do Anglictiny. Vrelo odporucam.
Renata Kulichova
31. Máj, 2023.
Veľmi spokojná som bola z prekladom
Martina Mamuti
29. Máj, 2023.
Odporúčam
Ivana Zavadova
29. Máj, 2023.
Ďakujem veľmi pekne za poskytnuté služby. Komunikácia bola rýchla, aj mimo úradných hodín, preklad do nemčiny zabezpečený expresne a spoľahlivo za dostupnú cenu. Pri preklade ďalšej správy som dokonca platila až po dodaní prekladu, správu som poslala v piatok večer a v pondelok o 9.00 som ju mala preloženú... Vrelo odporúčam.
a malik
1. Máj, 2023.
Casovo flexibilne a spolahlivo (preklad SVK 🠒 ENG).
Lucia Mirkova
19. Apríl, 2023.
Velmi sikovny ludia.Bez akychkolvek problemov,spolahlivy,rychli a cenovo dostupny.Preklad lekarskych sprav zo slovenciny do anglictiny aj do nemciny za par dni.Budem odporucat komukolvek kto bude potrebovat taketo sluzby.
Anna Dáni
13. Apríl, 2023.
100% spokojnosť, ústretovosť a profesionálny prístup
Марта Луцик
23. Marec, 2023.
Všetko bolo výborné:)
andrej mraz
23. Marec, 2023.
Super, odporúčam všetkým!