Jazykové korektúry

Jazykové korektúry vám umožňujú lepšie komunikovať s klientom. Ak si prajete, aby váš písomný prejav bol gramaticky, štylisticky a po spisovnej stránke správny, neváhajte nás kontaktovať.

Zariadime, aby boli texty  bezchybné, ako by ich písal priamo „učiteľ“ slovenského, českého, anglického, nemeckého, ruského, talianskeho, maďarského prípadne iného jazyka. 🙂

 

Ak máte záujem o korektúry slovenských a českých textov,  kontrolu pravopisu, preklepov a slovosledu od profesionálneho korektora, prejdite prosím sem.   

 

Zahraničné korektúry – kontrolu textu, vyjadrovanie sa, správnosť použitých fráz slovenským korektorom alebo rodeným hovoriacim v cudzom jazyku pre vás radi pripravíme. Pozrite sa bližšie na tieto stránky.

Získajte ZĽAVY a jedinečný prístup ku skvelým informáciám

Získajte ZĽAVY a jedinečný prístup ku skvelým informáciám

Výnimočné návody, tipy, triky, postupy a ZĽAVY si určite zamilujete. Všetko úplne zadarmo. Stačí, ak vpravo vyplníte svoj email.

ĎAKUJEME! Úspešne ste sa zaregistrovali na odber nových inšpirácií, rád a tipov. Odteraz Vám budeme raz za čas posielať návody, tipy a rady zo sveta jazykov. Team NRV Translation

Leave A Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *