Jazykové korektúry vám umožňujú lepšie komunikovať s klientom. Ak si prajete, aby váš písomný prejav bol gramaticky, štylisticky a po spisovnej stránke správny, neváhajte nás kontaktovať.

Zariadime, aby boli texty  bezchybné, ako by ich písal priamo „učiteľ“ slovenského, českého, anglického, nemeckého, ruského, talianskeho, maďarského prípadne iného jazyka. 🙂Ak máte záujem o korektúry slovenských a českých textov,  kontrolu pravopisu, preklepov a slovosledu od profesionálneho korektora, prejdite prosím sem.   

Zahraničné korektúry – kontrolu textu, vyjadrovanie sa, správnosť použitých fráz slovenským korektorom alebo rodeným hovoriacim v cudzom jazyku pre vás radi pripravíme. Pozrite sa bližšie na tieto stránky.

Janka Roth
4. Apríl, 2024.
Maximálna spokojnosť, rýchle jednanie, flexibilita, maximálna ústretovosť , som veľmi spokojná a môžem len odporúčať. A ešte raz veľmi pekne ďakujem.
Namrata Jaykhedkar
2. Apríl, 2024.
Quick response
Svitlana Pushkash
25. Marec, 2024.
Som veľmi spokojná prácou prekladateľskej agentúry. Preklady boli vždy presné a včasné, a spolupráca bola veľmi príjemná. Ďakujem za profesionalitu.
Administrativna Podpora
15. Marec, 2024.
Super pohodlné služby, rýchlo vybavené, v rôznych jazykoch s certifikáciou prekladov.
Viktória Kajošová
12. Marec, 2024.
Rýchlosť blesku úžasná cena. Odporúčame všetkými 10! úžasný prístup ďakujeme moc
Tomas Bucko
5. Marec, 2024.
Služieb NRV Translation som využil opakovane (úradné preklady z nemčiny) a zatiaľ vždy som sa stretol s ústretovosťou, rýchlym jednaním, kvalitne odvedenou prácou a férovými cenami. Rozhodne odporúčam!
Dusan Jovanovic
3. Marec, 2024.
Top
Александр Белаш
1. Marec, 2024.
Bolo to rýchlo, a celkom dobre, spokojný som . Ďakujem pekne
Yinka Quadri
20. Február, 2024.
Is good 👍

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *