Pri konzekutívnom tlmočení rečník alebo prednášateľ rozpráva po určitých vetách, fázach alebo myšlienkach tak, aby mal tlmočník dosť času na jeho prezentáciu. Aby bolo tlmočenie čo najefektívnejšie a najspoľahlivejšie, zapisuje si tlmočník poznámky, odborné výrazy a postrehy, s ktorými neskôr pracuje.

Tlmočenie môže byť aj menej oficiálne, napr. pri sprevádzaní klientov po rôznych exkurziách, prípadne pracovných obedoch. Na každý typ akcie vám dokážeme nájsť vhodného a skúseného tlmočníka. Je dobré, ak má tlmočník materiály, prospekty a informácie potrebné k tlmočeniu, aby sa mohol dôkladne pripraviť.

Telefonické alebo konferenčné tlmočenie vám vieme zariadiť prostredníctvom telefónu, ak sa váš obchodný partner nachádza na inom mieste. Uskutočňuje sa na základe konferenčného hovoru, kde  tlmočník tlmočí po určitých časových úsekoch.

Tlmočenie v zahraničí

Radi vám zariadime tlmočenie v zahraničí. Naši tlmočníci sú pripravení vycestovať do vami zvolenej krajiny a tlmočiť podľa potreby. Navyše, v niektorých krajinách a mestách sveta, máme tlmočníkov, čo podstatne znižuje vaše ekonomické náklady.

S akými jazykmi máme pri tlmočení skúsenosti?

angličtina, nemčina, maďarčina, ruština, taliančina, francúzština, holandčtina, čeština, chorváčtina, srbčina, turečtina, macedónčina, čínština, japončina, flámčina a mnohé iné

Každý detail a priebeh tlmočenia s vami radi preberieme. Dohodneme presné načasovanie vašej akcie, aby ste nemali žiadne starosti navyše.

Bližšie informácie vám poskytneme na mobilnom čísle 0915 058 636

Čo je simultánne alebo kabínkové tlmočenie?

László Szijjártó
9. Január, 2023.
Úradný preklad z NE rýchly, komunikácia výborná a ochotná. ODPORÚČAM ‼️‼️ TOP 👍🏻
Blanka Kurakova
19. December, 2022.
Potrebovala som prelozit 2 uradne dokumenty koli vizam, poslala som ziadost v Piatok a v Pondelok poobede boli dokumenty hotove aj napriek tomu ze sa blizia Vianoce, dokumenty boli zaslane naozaj rychlo, vyborna cena, rychly a profesionalny pristup.
Jana Hudakova
14. December, 2022.
I had a very positive experience with this agency. They translated my documents very quickly (within a week,but semmed flexible according to my needs and the level of urgency) at a reasonable price. The owner even offered extra services that were not part of the translations as a favour from one understanding mother to another. I would certainly recommend this translation agency
рамиль кунакбаев
7. December, 2022.
Odporucam! Vsetko super!
basak aydemir
11. November, 2022.
It was great communication and a very fast translation. Thank you so much.
Osei Kwadwo
20. Október, 2022.
Very professional without delays
Marian Slovak
12. Október, 2022.
Odporúčam každému, kto potrebuje rýchle a kvalitné preklady. Ústretové jednanie
darmon430
9. Október, 2022.
Ďakujem za rýchly úradný preklad do anglického a nemeckého jazyka. Vysvedčenia boli dobre a rýchlo preložené. Odporúčam každému. 🔥✨
samoprodracik SK sk
9. Október, 2022.
Skvelá firma a dobré preklady 👍👍👍
Lucia Katrenicova
5. Október, 2022.
Ďakujem za rýchly preklad lekárskych správ. Vrelo odporúčam, profesionálny prístup a výborná komunikácia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *