Pri konzekutívnom tlmočení rečník alebo prednášateľ rozpráva po určitých vetách, fázach alebo myšlienkach tak, aby mal tlmočník dosť času na jeho prezentáciu. Aby bolo tlmočenie čo najefektívnejšie a najspoľahlivejšie, zapisuje si tlmočník poznámky, odborné výrazy a postrehy, s ktorými neskôr pracuje.

Tlmočenie môže byť aj menej oficiálne, napr. pri sprevádzaní klientov po rôznych exkurziách, prípadne pracovných obedoch. Na každý typ akcie vám dokážeme nájsť vhodného a skúseného tlmočníka. Je dobré, ak má tlmočník materiály, prospekty a informácie potrebné k tlmočeniu, aby sa mohol dôkladne pripraviť.

Telefonické alebo konferenčné tlmočenie vám vieme zariadiť prostredníctvom telefónu, ak sa váš obchodný partner nachádza na inom mieste. Uskutočňuje sa na základe konferenčného hovoru, kde  tlmočník tlmočí po určitých časových úsekoch.

Tlmočenie v zahraničí

Radi vám zariadime tlmočenie v zahraničí. Naši tlmočníci sú pripravení vycestovať do vami zvolenej krajiny a tlmočiť podľa potreby. Navyše, v niektorých krajinách a mestách sveta, máme tlmočníkov, čo podstatne znižuje vaše ekonomické náklady.

S akými jazykmi máme pri tlmočení skúsenosti?

angličtina, nemčina, maďarčina, ruština, taliančina, francúzština, holandčtina, čeština, chorváčtina, srbčina, turečtina, macedónčina, čínština, japončina, flámčina a mnohé iné

Každý detail a priebeh tlmočenia s vami radi preberieme. Dohodneme presné načasovanie vašej akcie, aby ste nemali žiadne starosti navyše.

Bližšie informácie vám poskytneme na mobilnom čísle 0915 058 636

Čo je simultánne alebo kabínkové tlmočenie?

Janka Roth
4. Apríl, 2024.
Maximálna spokojnosť, rýchle jednanie, flexibilita, maximálna ústretovosť , som veľmi spokojná a môžem len odporúčať. A ešte raz veľmi pekne ďakujem.
Namrata Jaykhedkar
2. Apríl, 2024.
Quick response
Svitlana Pushkash
25. Marec, 2024.
Som veľmi spokojná prácou prekladateľskej agentúry. Preklady boli vždy presné a včasné, a spolupráca bola veľmi príjemná. Ďakujem za profesionalitu.
Administrativna Podpora
15. Marec, 2024.
Super pohodlné služby, rýchlo vybavené, v rôznych jazykoch s certifikáciou prekladov.
Viktória Kajošová
12. Marec, 2024.
Rýchlosť blesku úžasná cena. Odporúčame všetkými 10! úžasný prístup ďakujeme moc
Tomas Bucko
5. Marec, 2024.
Služieb NRV Translation som využil opakovane (úradné preklady z nemčiny) a zatiaľ vždy som sa stretol s ústretovosťou, rýchlym jednaním, kvalitne odvedenou prácou a férovými cenami. Rozhodne odporúčam!
Dusan Jovanovic
3. Marec, 2024.
Top
Александр Белаш
1. Marec, 2024.
Bolo to rýchlo, a celkom dobre, spokojný som . Ďakujem pekne

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *