Kto je rodený hovoriaci?

Stretli ste sa už niekedy s pojmom rodený hovoriaci alebo v angličtine „native speaker“ ? Máme pre vás odpoveď 😉 . Rodený hovoriaci alebo native speaker je prekladateľ, ktorý má materinský jazyk napr. angličtinu, češtinu, nemčinu alebo iný jazyk.

To znamená žije na Slovensku, ovláda slovenčinu, ale jeho materinská reč je iná. Výhodou pre vás je, že takýto prekladateľ, korektor pozná kultúru a zvyklosti svojej rodnej krajiny. Preklady a jazykové korektúry, tak dokáže prispôsobiť do vami želaného textu – lokalizovať.      

Ak viete, že preklad alebo korektúru budete potrebovať pre zahraničný trh alebo klientelu, je lepšie aby na vašom projekte pracoval práve takýto rodený hovorca. Zaručíme vám tak bezproblémové aplikovanie na požadovaný trh, tak aby prekladu hladko rozumel každý „domorodec“ príslušnej krajiny. V prípade, že máte text v cudzom jazyku a potrebujte ho skontrolovať rodeným hovorcom, radi vám s tým pomôžeme.

Neváhajte nás kontaktovať +421 0 915 058 636

Pozrite si cenník a zistite viac.

Získajte ZĽAVY a jedinečný prístup ku skvelým informáciám

Získajte ZĽAVY a jedinečný prístup ku skvelým informáciám

Výnimočné návody, tipy, triky, postupy a ZĽAVY si určite zamilujete. Všetko úplne zadarmo. Stačí, ak vpravo vyplníte svoj email.

ĎAKUJEME! Úspešne ste sa zaregistrovali na odber nových inšpirácií, rád a tipov. Odteraz Vám budeme raz za čas posielať návody, tipy a rady zo sveta jazykov. Team NRV Translation

Leave A Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *