Všetko potrebné o prekladoch

Koľko trvá vyhotovenie bežného/úradného prekladu

Pri bežnom odbornom preklade je štandardná doba vyhotovenia 3 pracovné dni. Záleží od rozsahu (počet normostrán) a typu dokumentu. Pokiaľ potrebujete, vieme vám zabezpečiť aj expresné preklady v rámci dňa alebo skrátené termíny podľa vašich požiadaviek.

Ako sa objednáva preklad

Úplne jednoducho. Stačí, ak nám preklad – dokument pošlete naskenovaný emailom, poštou alebo ak nemáte možnosť skenovať, vyzdvihneme ho osobne u Vás. Do emailu napíšete do kedy by ste preklad potrebovali mať vypracovaný, jazyk aký požadujete. Ostatné už za vás radi vybavíme a odpovieme vám emailom prípadne zavoláme.

Čo v prípade ak ide o veľké súbory s obrázkami

Veľké súbory nad 10 MB sa ľahko pošlú cez >>>uschovna.cz<<< a taktiež vám naspäť súbor pošleme cez uvedený server. Navyše je úplne bezplatný! Server

môžete používať hocikedy a

kdekoľvek ste. Po vložení dokumentu na úschvovňu dostane každá strana emailom potvrdenie o uložení zásielky.  Dokument je možné do určitého dátumu ponechať na serveri.

 

Ak si prajete vedieť ostatné podrobnosti, prosím napíšte nám alebo zavolajte +421 915 058 636.

Budeme radi, ak nám napíšete komentár k článku nižšie.

Získajte ZĽAVY a jedinečný prístup ku skvelým informáciám

Získajte ZĽAVY a jedinečný prístup ku skvelým informáciám

Výnimočné návody, tipy, triky, postupy a ZĽAVY si určite zamilujete. Všetko úplne zadarmo. Stačí, ak vpravo vyplníte svoj email.

ĎAKUJEME! Úspešne ste sa zaregistrovali na odber nových inšpirácií, rád a tipov. Odteraz Vám budeme raz za čas posielať návody, tipy a rady zo sveta jazykov. Team NRV Translation

Leave A Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *