Pomáhať a inšpirovať ľudí nás baví. Našim poslaním je prinášať skvelé informácie, ktoré sú nápomocné pre výnimočné projekty našich klientov. Preklady, korektúry a tlmočenie pre vás pripravujeme s láskou.

Koľko trvá vyhotovenie bežného/úradného prekladu

Pri bežnom odbornom preklade je štandardná doba vyhotovenia 3 pracovné dni. Záleží od rozsahu (počet normostrán) a typu dokumentu. Pokiaľ potrebujete, vieme vám zabezpečiť aj expresné preklady v rámci dňa alebo skrátené termíny podľa vašich požiadaviek.

Ako sa objednáva preklad

Úplne jednoducho. Stačí, ak nám preklad – dokument pošlete naskenovaný emailom, poštou alebo ak nemáte možnosť skenovať, vyzdvihneme ho osobne u Vás. Do emailu napíšete do kedy by ste preklad potrebovali mať vypracovaný, jazyk aký požadujete. Ostatné už za vás radi vybavíme a odpovieme vám emailom prípadne zavoláme.

Čo v prípade ak ide o veľké súbory s obrázkami

Veľké súbory nad 10 MB sa ľahko pošlú cez >>>uschovna.cz<<< a taktiež vám naspäť súbor pošleme cez uvedený server. Navyše je úplne bezplatný! Server

môžete používať hocikedy a

kdekoľvek ste. Po vložení dokumentu na úschvovňu dostane každá strana emailom potvrdenie o uložení zásielky.  Dokument je možné do určitého dátumu ponechať na serveri.

 

Ak si prajete vedieť ostatné podrobnosti, prosím napíšte nám alebo zavolajte +421 915 058 636.

Budeme radi, ak nám napíšete komentár k článku nižšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *