Pomáhať a inšpirovať ľudí nás baví. Našim poslaním je prinášať skvelé informácie, ktoré sú nápomocné pre výnimočné projekty našich klientov. Preklady, korektúry a tlmočenie pre vás pripravujeme s láskou.

Webová stránka je vizitkou vašich služieb, produktov, vašej spoločnosti alebo vašej osoby. Práve tu sa prezentujete a snažíte sa prilákať záujem o jej obsah.

Samotný obsah webu môže klientov zaujať – získate novú spoluprácu alebo ich aj odradiť (ak je web neprehľadný, ťažko sa na ňom klient orientuje, prípadne sa nedozvie čo hľadal). Vďaka našim skúsenostiam vám dokážeme analyzovať funkčnosť web stránky. Ponúkame prvú konzultáciu zdarma. Viac sa dozviete tu >>>

Ak ešte nemáte preloženú web stránku alebo si ju chcete nechať skontrolovať rodenými hovoriacimi, radi vám pomôžeme. Aby ste rozšírili možnú klientelu a mali šancu na väčší úspech, porozmýšľajte nad preložením obsahu vašej webovej stránky do svetových jazykov.

Kvalitne preložený web

Možno sa pýtate, prečo je dôležité nechať si kvalitne preložiť texty a ponuku vašich služieb aj do iných jazykov, ako je slovenčina. Dôvod je jednoduchý. Širší záber klientely a to len jediným kliknutím na vašu stránku.

Odporúčame sa zamerať na najrozšírenejšie svetové jazyky, o ktorých si myslíte, že by vám pomohli priniesť čo najväčší počet nových klientov. Najčastejšie sú to angličtina, nemčina, francúzština, maďarčina, ruština a iné jazyky.

Rodený hovoriaci alebo Google translator?

Ak už sa rozhodnete pristúpiť k prekladu internetovej stránky do svetových jazykov, nerobte to amatérsky, pretože v konečnom dôsledku si vôbec nepomôžete. Nesprávne použité slová alebo s chybami preložené texty, môžu zahraničného návštevníka stránky len odlákať od jej ďalšieho prehliadania. Návštevník zo stránky odíde a vy tak stratíte potenciálneho klienta.web prekladSvojpomocne si prekladať webovú stránku do rôznych jazykov pomocou Google translator nie je tou rozumnou cestou, najmä ak nepoznáte gramatické pravidlá daného jazyka. S prekladom jednotlivých slovíčok si určite môžete pomôcť napr. pri písaní emailov.  😉 Preklad konštrukcií celých viet radšej neriskujte. Môžete dospieť k úplne nezrozumiteľným textom, skomoleným výrazom a tým vôbec neušetríte. Naopak, prídete možno o zisk a to určite nechcete.

Paradoxom je, že práve investíciou do kvalitného jazykového prekladu svojej webovej stránky môžete finančne získať. Kto by vám mal lepšie pomôcť pri prekladaní internetovej stránky ako prekladateľ – rodený hovoriaci? Pri ich prekladoch máte istotu, že potenciálni zahraniční klienti nebudú mať problém s porozumením a nájdu na vašej webovej stránke to, čo presne hľadajú.

Zverte preklad web stránky do našich rúk. Vďaka skúseným prekladateľom budete mať istotu, že textom porozumie aj cudzinec a vyhnete sa nepríjemnostiam. Pozrite sa aké všetky garancie vám vieme dať.

Ešte stále sme vás nepresvedčili? Pozrite sa na weby, ktorých preklady sme zabezpečovali.            Spokojní klienti

www.meticon.eu
www.legate.sk
www.hotelkukucka.sk
www.darencurtis.sk
www.bukoza.sk
www.polyplast.sk
www.svecaspol.sk
a mnohé iné. Ostatné preložené webové stránky si môžete pozrieť v sekcii referencie.

Neváhajte nás kontaktovať a bude nám potešením pripraviť pre vás web stránku v akomkoľvek jazyku.

facebook like NRVtranslationAk sa vám článok páčil, zdieľajte ho s priateľmi.

Comments

  1. Dobrý deň, poskytuje aj gramatickú korekciu textu pre webovú stránku? A následne by som text potrebovala preložiť do jazykov -angličtina,nemčina, maďarčina a taliačina. Ďakujem za informácie, s pozdravom Baranyaiová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *