Pomáhať a inšpirovať ľudí nás baví. Našim poslaním je prinášať skvelé informácie, ktoré sú nápomocné pre výnimočné projekty našich klientov. Preklady, korektúry a tlmočenie pre vás pripravujeme s láskou.

Ak potrebujete úradné preklady COVID-19, potvrdenie o zaočkovaní, lekárske potvrdenie o negatívnom výsledku koronatestu alebo iné doklady pri ceste do zahraničia – do zamestnania, radi vám pomôžeme.

Najčastejšie budú pri vstupe do iných štátov od vás vyžadovať úradný preklad v nemeckom, anglickom, francúzskom alebo talianskom jazyku o negatívnom teste na koronavírus, ktorý nesmie byť starší ako 4 dni. Ďalej môžu orgány požadovať potvrdenie o trvalom pobyte a potvrdenie od zamestnávateľa. Všetky uvedené doklady pre vás radi pripravíme v expresnom termíne podľa potreby.

Stačí, ak nám dokumenty naskenujete a zašlete emailom na nrv@nrv.sk

Lekárske potvrdenia úradne prekladáme do jazykov: nemecký, anglický, maďarský, taliansky alebo iný jazyk. Takisto preložíme úradné preklady aj z cudzích jazykov do slovenčiny. Naše úradné preklady môžete spoľahlivo používať v styku so štátnymi orgánmi, na úradoch a v zamestnaní.

Vieme ich preložiť v určitých prípadoch v priebehu dňa, prípadne do druhého dňa v závislosti od počtu a rozsahu dokumentov.

Neváhajte sa na nás obrátiť. Všetko zariadime v zmysle nariadení a odporúčaní vlády. Dokumenty doručíme kuriérom alebo poštou, prípadne osobne. Doručenie je bezplatné.

V tejto mimoriadnej situácii sme pripravení pomáhať aj počas víkendov. Neváhajte sa na nás obrátiť kedykoľvek. Ak máte akékoľvek otázky, môžete nás kontaktovať emailom: nrv@nrv.sk  alebo telefonicky +421 915 058 636.

#uradneoverenypreklad #potvrdenieozaockovani #ockovanieCOVID19 #druheockovanieCOVID19 #ockovanie PFIZER #potvrdenie ockovanie MODERNA #vaccineCOVID 19 #vacccination #Vaccination Certificate #Certificate Covid 19 #anglickypreklad #nemecky #francuzsky #taliansky #sudnepreklady #prekladkoronatestu #preklad Antigenoveho testu Covid 19 #preklad PCR testu #uradny preklad PCR testu #sworn translation of Vaccination Against COVID-19 #Antigentest translation #PCR test confirmation #COVID-19 #coronavirus #official translation of vaccination

Tu nás nájdete:

Homolova 15,

841 02 Bratislava

Slovakia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *