Pomáhať a inšpirovať ľudí nás baví. Našim poslaním je prinášať skvelé informácie, ktoré sú nápomocné pre výnimočné projekty našich klientov. Preklady, korektúry a tlmočenie pre vás pripravujeme s láskou.

Ak sa chystáte vycestovať do zahraničia, budete potrebovať úradný preklad potvrdenia o zaočkovaní proti Covid-19, tzv. Covid pass. Najčastejšie budete potrebovať úradne preložiť potvrdenie o druhom zaočkovaní, avšak pre istotu vám odporúčame preložiť obidve potvrdenia o zaočkovaní. Prekladáme aj lekárske potvrdenia o prekonaní ochorenia COVID-19. Najčastejšie si naši klienti úradne prekladajú potvrdenia do anglického a nemeckého jazyka. Vieme vám  podľa potreby pripraviť aj viacjazyčné potvrdenia v rôznych svetových jazykoch.

Ako vyzerá úradný preklad o zaočkovaní

Úradný preklad dokladu alebo potvrdenia o zaočkovaní má formálne náležitosti úradného prekladu, t.j. je použiteľný aj na právne účely. Je preložený úradným-súdnym prekladateľom, ktorý je registrovaný na Ministerstve spravodlivosti SR. Doklad je zviazaný šnúrkou-trikolórou a zahŕňa prekladateľskú doložku úradného prekladateľa s okrúhlou pečiatkou. Súdny preklad je v listinnej forme, v prípade potreby vám vieme vyhotoviť aj elektronický úradný preklad. 

Kde sa dá použiť

Je akceptovaný na Slovensku aj v zahraničí.

Aký dokument je nutné zviazať

Odporúčame zviazať originál potvrdenia o zaočkovaní, prípadne notársky overenú kópiu. Originál potvrdenia stačí naskenovať a poslať emailom na: nrv@nrv.sk . Následne sa dohodneme na zviazaní dokumentu s úradným prekladom.

Ako dlho trvá vyhotovenie úradného prekladu potvrdenia o zaočkovaní COVID-19

Preklady vieme vyhotoviť expresne rýchlo už do druhého dňa, v prípade potreby aj v rámci dňa.

Cena úradného prekladu o zaočkovaní

Cena za úradný preklad je 25,20 € pre každé potvrdenie o zaočkovaní.

Je nutné preložiť obidve potvrdenia o zaočkovaní?

V momentálnej situácii vám odporúčame úradne preložiť obidve potvrdenia, nakoľko nie sú presne stanovené pravidlá. Covid pasy zatiaľ nemajú rovnaké štandardné znenie a stále sú iba v procese plánovania.

Aká je platnosť úradného prekladu

Úradné preklady o očkovaní proti Covid-19 majú časovo neobmedzenú platnosť. Viete ich použiť neustále podľa potreby a opakovane.

Neváhajte sa na nás obrátiť, radi vám s úradnými prekladmi pomôžeme.

Neváhajte nás kontaktovať na mobile

0915 058 636 alebo emailom: nrv@nrv.sk

Nájdete nás:

Homolova 15,

841 02 Bratislava

Slovakia

Comments

  1. Touto cestou sa Vám chcem veľmi pekne poďakovať za rýchly a profesionálny prístup, za Vašu maximálnu ochotu poradiť a pomôcť …. proste za všetko ĎAKUJEM ♥

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *